Plandeka PCV, materiał na plandekę

Hurtownia materiałów plandekowych

HurtmatPCV jest rodzinną firmą z ponad 15-letnią obecnością na rynku, zajmującą się sprzedażą materiałów pcv i akcesoriów plandekowych. Stały rozwój, wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakość oferowanych materiałów pcv, przyczyniły się do osiągnięcia obecnie czołowej pozycji na rynku polskim i międzynarodowym.

Oferujemy bogaty asortyment akcesoriów plandekowych w różnych rozmiarach i kształtach. Posiadamy wysokiej jakości materiały pcv w szerokim wachlarzu kolorystycznym firmy SEDO oraz Mehler, którzy są wiodącymi europejskimi producentami materiałów pcv. Kluczem do sukcesu firmy HurtmatPCV jest wieloletnie doświadczenie, analiza tendencji rynkowych oraz potrzeb klientów, stałe zwiększanie stanów magazynowych, a także ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników.

Zapraszamy do skorzystania naszej oferty

Firma HurtmatPCV od lat zajmuje się sprzedażą materiałów plandekowych, plandek PCV, materiałów na plandeki wielu renomowanych firm. Innymi słowy oferujemy produkty czołowych producentów m.in. tak jak: SEDO czy plandek PCV firmy Mehler.<br /> Materiały plandekowe oferowane przez naszą firmę można podzieli na według dwóch grup. Pierwsza grupę dzielimy wg. zastosowania plandek PCV. Drugą grupą są właściwości materiału na plandeki. Oferujemy przede wszystkim materiały na plandeki oraz plandeki PCV. Materiały podzielone zostały na kategorie wg. zastosowania i/lub właściwości.<br /> To najwyższej jakości produkty mające zastosowanie w wielu bardzo różnych dziedzinach przemysłu i gospodarki. Ponadto naszym atutem są atrakcyjne ceny produktów, bogaty asortyment oraz wieloletnie doświadczenie w sprzedaży materiałów plandekowych.<br /> W szerokiej ofercie naszego asortymentu znajdują się wysokiej jakości tkaniny powlekane do produkcji plandek, które w zależności od ich jakości, cech i ciężaru służą wielu sektorom gospodarczym. W ofercie znajdą Państwo materiały plandekowe PCV służące do produkcji plandek na przyczepy rolnicze. Co więcej, te same materiały można zastosować jako plandeki samochodowe, plandeki do naczep czy urządzeń pneumatycznych. Bez wątpienia oferta Hurtmat PCV oferuje Państwu sprawdzone i wytrzymałe materiały, a to zaledwie kilka przykładów zastosowań naszych plandek. Mając to na uwadze oraz wymagania stawiane przez klientów do naszej oferty wprowadzamy nowe produkty i materiały na plandeki. Podsumowując, szczegółowe informacje oraz lista produktów znajduje się w zakładce materiały plandekowe.

Plandeki PCV i akcesoria plandekowe dostępne w naszej ofercie:

akcesoria plandekowe, oczka plandekowe, prowadnice plandekowe, uchwyty naburtowe, nity i podkładki, haki, ekspandor, linki, naciągi, kółka i wieszaki, akcesoria do linek i ekspandora, paski, taśmy, klamry, pasy, rolki, adaptory, podkładki do klamer, narzędzia – wycinaki i inne, narzędzia – zakuwaki, rolki, liny, tkaniny okryciowe i rusztowaniowe pe, rzepy, nici, folie transparentne, pasy i rulony z miękkiego pcv, system montażowy kurtyn z miękkiego pcv, profile aluminiowe

Plandeki PCV – oferta produktowa plandeka PCV

Plandeka jako materiał

Firma HurtmatPCV od lat zajmuje się sprzedażą materiałów plandekowych, plandek PCV, materiałów na plandeki wielu renomowanych firm. Ponadto w podstawowej ofercie posiadamy trzy rodzaje materiałów plandekowych PCV. Przede wszystkim sprawdzeni producenci: plandeki SEDO, plandeki Mehler.

Każda plandeka PCV z oferty jest dostępna w sprzedaży w dwóch formach: w rolkach lub metrach bieżących, według zamówienia klienta. Docinamy plandeki PCV do każdego rozmiaru. Materiał na plandeki w ofercie produktowej podzielony został według zastosowania plandeki PCV i właściwości materiału na plandeki.

Największa polska encyklopedia – Wikipedia – opisuje słowo plandeka jako płachtę materiału o stosunkowo dużych rozmiarach chroniąca towar przed przemoknięciem. Plandekę wykonuje się z tkaniny. Może to być – bawełna, len, włókna syntetyczne – tkanina gumowana lub nasączona substancją hydrofobową (np. tłuszczem).

Oferta materiałów PCV

Plandeki PCV - oferta HurtmatPCV

Oferta produktowa plandek PCV

Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej i hurtowej wszelkiego rodzaju plandek z materiału PCV. Wszystkie materiały pochodzą od czołowych europejskich producentów. Plandeki PCV charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością, zarówno na zmienne warunki atmosferyczne jak i na przeciążenia. Najpopularniejsze plandeki posiadają gramaturę od 650g/m2 do 900g/m2, lecz w naszej ofercie znajdują się również materiały o mniejszej gramaturze.

Plandeki szczególną rolę odgrywają w transporcie, przemyśle, produkcji czy ochronie środowiska. Ponadto materiał plandekowy odgrywa równie ważną rolę w życiu codziennym. Oferowane przez naszą firmę produkty spotkają Państwo w postaci gotowego produktu, który można kupić w większości marketów w Polsce. Mowa tutaj o basenach ogrodowych, materacach sportowych czy matach treningowych.

Materiały plandekowe, które znajdują się w ofercie HurtmatPCV, podobnie jak wiele materiałów z PCV, używa się do produkcji namiotów. Podczas targów, imprez plenerowych wielokrotnie spotykamy się z namiotami handlowymi, jak również dużymi halami namiotowymi. Produkty z tych materiałów produkty są pokryte specjalnymi powłokami ochronnymi, w zależności od rodzaju zastosowania. Plandeki PCV np. do produkcji namiotów posiadają właściwości zwiększonej odporności na działanie czynników atmosferycznych, jak również są niepalne lub antystatyczne.